-

ua en


Розміщення журналу «Демографія та соціальна економіка» в міжнародних і вітчизняних наукометричних базах, репозитариях і пошукових системах

sis

Scientific Indexing Services – сервіс наукового індексування. Був створений групою з 70 вчених з різних дисциплін з різноманітнх країн, основною метою відкриття було надання якісної інформації дослідникам.
http://www.sindexs.org/

copernicus

Index Copernicus (Польща) – міжнародна наукометричними база (Index Copernicus Journals Master List). Даний сайт включає індексування, ранжування і реферування журналів, а також є платформою для наукового співробітництва та виконання спільних наукових проектів.
http://journals.indexcopernicus.com/+++,p5172,3.html

pbn

Polish Scholarly Bibliography (PBN)(Польща) – наукова база даних польского Міністерства науки и Вищої Ради. PBN є частиною POL-on-The System of Information on Higher Education.
https://pbn.nauka.gov.pl/sedno-webapp/journals/56713 (квітень, 2018).

ulrichs

Ulrich's Periodicals Directory – ця база даних надає детальну інформацію про серіальних або періодичних виданнях, що виходять в усьому світі. Враховуються всі тематичні напрямки і все періодичні видання, як вільно поширювані, так і підписні, незалежно від регулярності їх виходу в світ.

worldcat

WorldCat– найбільша в світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів про всіх видах творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. Бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center.
https://www.worldcat.org/title/demohrafija-ta-socialna-ekonomika-demography-and-social-economy-demografija-i-socialnaja-ekonomika/oclc/907381882&referer=brief_results

ezb

EZBElektronische Zeitschriftenbibliothek, (Universitätsbibliothek Regensburg) – бібліотека електронних журналів в складі інформаційної системи Університетської бібліотеки м. Регенсбург (Німеччина); міститься інформація про 16,5 тис. наукових журналів (1882 з них – в безкоштовному доступі).
http://ezb.uni-regensburg.de/?2815935  

google

Google Scholar – Профіль захоплює більше цитат до публікацій вченого, ніж Web of Science або Scopus, автоматично додає (і відстежує посилання) на нові опубліковані документи, краще відшукує цитати, які з'являються у неангломовних публікаціях, і показує дуже значний h-індекс.
https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=BuMC3voAAAAJ&view_op=list_works&sortby=pubdate

erich

ERIH PLUSEuropean Reference Index for the Humanities and the Social Sciences – реферативна база з гуманітарних та соціальних наук. Публікації представлені як англійською, так і на ряді основних європейських мов. Реферативна база даних та цитування наукових матеріалів ERIH PLUS є найбільшою в світі платформою по публікації і відстеження робіт в соціальних і гуманітарних сферах. Журнали, що потрапили в систему моніторингу ERIH PLUS відповідають жорстким європейським вимогам до наукових публікацій. Включення видання в індекс ERIH PLUS дозволяє дослідникам усього світу користуватися науковими матеріалами, опублікованими в журналі, підвищує цитованість авторів журналу в наукових працях вчених різних країн.
https://dbh.nsd.uib.no/publiseringskanaler/erihplus/periodical/info?id=488830

crossref

CrossRef – це об'єднання наукових видавництв, яке розвиває загальну інфраструктуру для підтримки більш ефективних наукових комунікацій. Система цитування CrossRef сьогодні охоплює понад 68 мільйонів журнальних статей та інших елементів контенту (книги, дисертації, технічні звіти і т.д.) з тисяч наукових і професійних видавців по всьому світу.
https://doi.org/10.15407/dse

uran

«Наукова періодика України» – загальнодержавна технологічна платформа, яка забезпечує процеси редакційного опрацювання, публікації та після публікаційної підтримки наукових періодичних видань України. Ресурс розвивається на засадах партнерства видавців та бібліотек України.
http://journals.uran.ua/index.php/2309-2351

vernadsky

Інформаційно-аналітична система «Бібліометрика української науки»  – створена фахівцями Національної бібліотеки України імені В. Вернадського та призначена для надання суспільству цілісного уявлення про стан вітчизняного наукового середовища.
Система – це: реєстр вчених і наукових колективів України, які представили в Інтернеті свої бібліометричні профілі; аналітична інформація для експертного оцінювання результативності дослідницької діяльності; національна складова проекту Ranking of Scientists (Cybermetrics Lab).
Інформаційні ресурси Системи формуються шляхом опрацювання: бібліометричних профілів, створених науковцями на платформі Google Scholar; бібліометричних показників комерційних систем Scopus і Web of Science.